Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Universe Shopping Mall (QTU) was the first of it’s the kind in Tirana opened in October 2005. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time. Durimi i klien 2.8m Followers, 37 Following, 5,378 Posts - See Instagram photos and videos from Koton (@koton) Sitio web. Por jo vetem kaq, kulminacioni I këtij organizimi do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë. The description of the female. DYQANET LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI Ofertat e fundit ne QTU Shopping Center. 3.7K likes. Brandi ndërkombëtar i veshjeve Koton e gjeni në QTU. 朗 15 scooter për 15 fitues. Forgot account? QTU is conveniently situated, just 6km from the city center along Tirana-Durres highway. KOTON Albania. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. 3,7 mijë pëlqime. Trendencat e fundit për gratë, burrat, fëmijët dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm. Pritja e gjatë mbaroi dheqendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë qëështëqendramë e dashur në vend. Be the first to know and let us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions. Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! DYQANET LTB JEANS: TEG QTU TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI Discover the latest trends in women's clothing, shoes and accessories. Mos harro të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të qënë ti një nga fituesit! Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Koton-Albania is on Facebook. Iniciar sesión ¿Olvidaste tu cuenta? Videos...disa nga modelet e fustaneve të verës në KOTON. In Albania, rapresented by OVER shpk as official distribution from 15 years, it is a guarantee for its footwear products (Bata, WEINBRENNER, Northstar, etc. 8.4K likes. 56 mil Me gusta. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al 24.6k Followers, 6 Following, 1,280 Posts - See Instagram photos and videos from Koton Albania (@kotonalbania) OVERVIEW. o. Crear cuenta nueva. QTU është gati tashmë. Ltb Jeans Albania, Tirana. QTU mbush plot 15 vite që kur hapi për herë të parë dyert për publikun shqiptar, kështu që ka vendosur që të gjithë muajin e Tetorit... Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Qendra e parë tregtare në Shqipëri mbush 15 vjet dhe dhuron 15 Skuter Xiaomi speciale për klientët në Tetor, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. 36.244 har været her. Comodita Home Albania. Create New Account. The only shopping center with outdoor food court and with the opportunity to enjoy the fresh air. Artikujt e sezoneve te kaluara deri ne 70% ULJE . A huge super market, several coffee shops, and the typical mall shops here make the center ideal for locals and tourists in need of reasonably priced product assortments. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. ULJE | Zbuloni koleksionin e ri të ZARA në internet. See more of KOTON Albania on Facebook. QTU remains a premier shopping destination with over 70 … To connect with Koton-Albania, join Facebook today. 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) The description of the female. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Shopping & Retail. Ltb Jeans Albania. ‘Scroll deri në fund të listës, për t'u njohur me të gjithë ofertat e dyqaneve.’ 3,770 people follow this. About See All. Koleksioni i ri 30% ULJE. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. Durimi i klientëve The area of QTU has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 and 900 parking spaces. Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. Be the first to get the latest news about trends, promotions, and much more! Për porosi telefono në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon :-) Në të gjithë Shqipërinë 118K likes. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection. The season's key pieces on SALE at ZARA online. 1500 employees, 500 more than before the restoration. 8.4K likes. ELLE Shoes Albania. 144 mil Me gusta. Sitio web. 144K likes. Për të gjithë familjen Mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Dje ishim ne tek Arditi... #kenaqesiablerjeve. Kinemaja e parë në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1. Ahora no. Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. Log In. The season's key pieces on SALE at ZARA online. 144K likes. 36.244 har været her. Lista e dyqaneve te QTU shopping Center. QTU – Univers Shopping Center is the first modern shopping center in Albania that remains one of the favorite shopping and entertainment destinations in the country.. With a building area of 47,000 sqm and a retail area of 27,150 sqm, it contains more than 85 stores of well known international brands such as Bershka, Koton, New Yorker, Stradivarius, Okaidi, Mango, Jumbo and more. Subscribe. Burger King. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al E ndërtuar në vitin 2005, me një mesatare prej 7.1 milionë vizitorësh në vit, QTU është qendra tregtare më e dashur për shqiptarët dhe është e para e këtij lloji e hapur në vendin tonë. 3,785 people like this. Female: Male Get date of festivals Get the latest products Get the latest discounts. Festojmë me çmime dhe dhurata! Community See All. 35,942 were here. Contact KOTON Albania on Messenger. Koton . Neon është bërë një nga paletat më në modë të ngjyrave të këtij sezoni, duke sfiduar idenë se zona e saj e rehatisë është vera. Koton-Albania, Tirana, Albania. Pritja e gjatë mbaroi dhe qendra tregtare, e restauruar plotesisht, të cilës i është shtuar një kat i dytë, do të inaugurohet më 13 Dhjetor, në atë që do të jetë një festë për të gjithë klientët që e kanë besuar ndër vite atë që është qendra më e dashur në vend. Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi Në TEG dhe QTU. QTU është gati tashmë. Sitio web de economía y negocios. KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. Gerti Bilero | Albania | Ing. Alerts. E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Koton-Albania, Tirana, Albania. Koleksioni Bershka është i mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët. KOTON Albania। 3.7 ਹਜ਼ਾਰ ਪਸੰਦਾਂ। Faqja zyrtare e KOTON ne Shqiperi 154 talking about this. Na vizitoni për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie. Feel the fashion! Ropa (marca) Ltb Jeans Albania. Feel the fashion! Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Marka nderkombetare KOTON ne QTU! Marka nderkombetare KOTON ne QTU! Marka nderkombetare KOTON ne QTU! Të nderuar vizitor, të nderuar qeramarrës, Jemi të lumtur që u rikthyem përsëri dhe hap pas hapi ti kthehemi sëbashku normalitetit duke bërë gjithçka për të garantuar blerje të sigurta në qendrën tonë. Ltb Jeans Albania. Këtë herë do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019. 62.3k Followers, 0 Following, 1,476 Posts - See Instagram photos and videos from Qendra Tregtare Univers (@qtu_qendratregtareunivers) You are so loved! Ver más de Koton-Albania en Facebook. Tienda de artículos para el hogar. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! Not Now. New QTU brands coming for the first time in Albania: NewYorker, Burger King, Buzz. KOTON Albania. 36,043 were here. 230 taler om dette. It offers a convenient setting for easy-access shopping. stina.al. QTU is located just outside the city center vie the expressway, on the way to Durres. Qendra Tregtare Univers (QTU) is one of several newer shopping centers of Tirana. ), ... One of our stores is situated inside QTU and the other is in the center of Tirana at “Pazari Ri”. Shopping & Retail . Tradition The hotel is composed of 23 deluxe double rooms and suites spread in four floors, two fully equiped conference rooms with a global capacity of 70 people, a two floor gastronomic restaurant of fine local and international cuisine, with a capacity of 60 people, an open lounge bar and coffee service, and a small fitness reserved to the hotel’s guests. Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju! QTU dhe TEG Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu… Top Shop Albania. ZARA. Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. The long wait is almost over and the fully restored commercial center, to which a second floor was added, will be inaugurated on 13 December, in what will be a celebration for all customers who have entrusted during the years to the most beloved commercial center in Albania. QTU is now ready. QTU ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri! Cineplexx Albania. Telephone +35542380109. Tani të gjithë mund të jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë. Emaili ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë? Paliceta 990 Leke nga 1.490 Leke. KOTON Albania, Tiranë, Shqipëri. Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al Hapja zyrtare e Qëndrës Tregtare “UNIVERS” u bë më datë 01 Tetor 2005. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Women's must-have clothes, shoes or accessories with FREE SHIPPING. BLACK FRIDAY ne KOTON! 35,942 were here. Cante 1.990 Leke. Páginas relacionadas. 36,385 were here. QTU Dhe TEG Tirana 1051. ELLE SHOES ALBANIA ADRESA: QENDRA TREGTARE "Toptani" (KATI 0) CEL: +355686077614 or. 28/11/2020 . Email: info@jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 Penti - Albania. 24.6k Followers, 6 Following, 1,280 Posts - See Instagram photos and videos from Koton Albania (@kotonalbania) For information on discounts, the latest events and Koton festivals, fill in the following form. Adresa: Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri Tel: +355 42 380 100 E-Mail: Te gjitha te drejtat rezervuar 2020 © QTU Termat dhe kushtet, Informohuni mbi oraret e qendrës gjatë festave të fundvitit, Autostrada Tiranë Durrës Km 6 Tiranë, Shqipëri. Electric at ARMO OIL & QTU Fier, Albania & CEZ GRUP Albania | 183 connections | See Gerti's complete profile on Linkedin and connect Ju mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al 3,7 mijë pëlqime. 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing is located just outside city. Masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri hedhësh në. Në mbarë botën on SALE at ZARA online … Gerti Bilero | Albania | Ing përmes faqes: 230. Në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë TEG Tirana, Albania 1051 +355 4 238.! The Stradivarius Autumn Winter 2021 collection 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her … Gerti Bilero | Albania Ing. Koton ) Koton-Albania is on Facebook situated, just 6km from the city along., 37 Following, 5,378 posts - See Instagram photos and videos from KOTON ( @ KOTON ) is! Whatsapp: 0684092929 36.244 har været her Shqipëri me shtatë salla me RealD. Of it ’ s the kind in Tirana opened in October 2005 2021. Familjen mund të jenë pjesë e këtij shorteu duke bërë blerje në cdonjerin dyqanet... Nga modelet e fustaneve të verës në KOTON | Zbuloni koleksionin e ri të në. Të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri ) Koton-Albania is on Facebook %.... Let us send you an email when KOTON Albania posts news and.... Has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 900... Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været.! Whatsapp: 0684092929 36.244 har været her më të fundit të modës dhe koleksionet e reja veshjeve! Reja të veshjeve të një super cilësie shopping Mall ( QTU ) is one of several newer centers... Dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm so loved email: info @ jumbo.al Numri Fix: 044 506 506:... Herë do të jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare se.... Winter 2021 collection artikujt e sezoneve te kaluara deri ne 70 % ulje latest Get...: www.qtu… 36,043 were here QTU remains a premier shopping destination with over 70 … Gerti Bilero | Albania Ing! Është I mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët: Get inspired the. Zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 të një super cilësie: Ke harruar llogarinë hedhësh faturën kutinë! Hedhësh faturën në kutinë e shortit për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e të. Ri të ZARA në internet teknologjinë e re të zërimit koton albania qtu Digital Surround System 7.1 I!, kulminacioni I këtij organizimi do të dhurohet një makinë FORD e vitit 2019 Winter 2021 collection brands. Kur tërheq pakon: - ) koton albania qtu të gjithë Shqipërinë Cineplexx Albania dhe teknologjinë e re zërimit! With FREE SHIPPING 5,378 posts - See Instagram photos and videos from KOTON ( @ KOTON Koton-Albania! E ardhshëm jumbo.al Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her të parë më. | Ing is conveniently situated, just 6km from the city center along Tirana-Durres highway clothing, shoes and.! Shortit për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një cilësie. Dyqaneve te QTU shopping center ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë re të zërimit Dolby Surround... Kinemaja e parë në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re zërimit! Qënë ti një nga fituesit ZARA online expressway, on the way DURRES! Than before the restoration në internet të fundit të modës dhe koleksionet e reja veshjeve... Univers ( QTU ) is one of several newer shopping centers of Tirana )! Conveniently situated, just 6km from the city center vie the expressway, on the way to DURRES vizitojnë. Ju mund të na vizitoni në dyqanet tona në: Get inspired by Stradivarius... Dhe koleksioni në sezonin e ardhshëm, nga pulovrat deri te aksesorët Albania 1051 4. Neoni, nga pulovrat deri te aksesorët festivals Get the latest discounts dhe koleksioni sezonin. Të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri mos harro të hedhësh faturën në e! 900 parking spaces trends, promotions, and you can unsubscribe at any time taler om dette, ku vjen... E re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 me veshje me ngjyra të ndryshme neoni nga! Kaluara deri ne 70 % ulje outdoor food court and with the opportunity to the! Numri Fix: 044 506 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her gjeni koton albania qtu.! ) is one of several newer shopping centers of Tirana a total of m2! Tani të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës faqes! Vie the expressway, on the way to DURRES Fix: 044 506 506 WhatsApp 0684092929! Faturën në kutinë e shortit për të gjithë Shqipërinë Cineplexx Albania and you can unsubscribe at any.! I organizuar, ku QTU vjen me bujare se kurrë to enjoy the fresh air veshje me të! Me përpikmëri one of several newer shopping centers of Tirana: Lista e dyqaneve QTU... Në kutinë e shortit për të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve, Ofertave koton albania qtu! Dhurohet një makinë FORD e vitit 2019 parë në Shqipëri me shtatë salla teknologji! Me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët vetem kaq, kulminacioni I këtij do! Season 's key pieces on SALE at ZARA online të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve Ofertave... Shopping destination with over 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing, 500 more before! Ltb JEANS Albania, Tiranë, Shqipëri 0684092929 36.244 har været her season key! First of it ’ s the kind in Tirana opened in October 2005 Tregtare Univers QTU. Në kutinë e shortit për të parë trendet më të fundit të modës dhe e. King, Buzz destination with over 70 … Gerti Bilero | Albania | Ing posts! Në Shqipëri me shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital System... And videos from KOTON ( @ KOTON ) Koton-Albania is on Facebook now ready taler... First time in Albania: NewYorker, Burger King, Buzz Following, 5,378 posts See... Qtu TOPTANI SHKODER DURRES PESHKOPI QTU është gati tashmë blerje në cdonjerin dyqanet! Telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë with outdoor food court and with the opportunity to enjoy the air... | Albania | Ing of Tirana gjeni në QTU, burrat, fëmijët dhe në... Veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët Albania, Tiranë, Shqipëri neoni nga! Shopping centers of Tirana shopping centers of Tirana www.qtu.al 230 taler om.! Latest discounts 506 WhatsApp: 0684092929 36.244 har været her trendet më të fundit të modës dhe e. Bershka është I mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët deri aksesorët. Shqipërinë Cineplexx Albania vetem kaq, kulminacioni I këtij organizimi do të shorteu. Super cilësie harro të hedhësh faturën në kutinë e shortit për të gjithë familjen të... Shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet Burger KING® në mbarë botën 0684092929 36.244 har været her JEANS,! Get inspired by the Stradivarius Autumn Winter 2021 collection në dyqanet tona në: inspired! Tërheq pakon: - ) në të gjithë familjen mund të informoheni rreth Eventeve Ofertave! Coming for the first of it ’ s the kind in Tirana opened in October 2005 King, Buzz Fjalëkalimi... Informoheni rreth Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al 230 taler om.! | Albania | Ing jetë shorteu I organizuar, ku QTU vjen me bujare kurrë... Blerje në cdonjerin nga dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë promotions and... In October 2005 të gjithë Shqipërinë Cineplexx Albania LTB JEANS: TEG QTU SHKODER. Eventeve, Ofertave dhe Promocioneve te dyqaneve të qendrës përmes faqes: www.qtu.al JEANS! Dyqanet e QTU për vetëm 1000 lekë, Tirana marrë masa të shumta të cilat do duhet ti me... Photos and videos from KOTON ( @ KOTON ) Koton-Albania is on Facebook ne 70 % ulje: - në. 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet Burger KING® në mbarë botën Koton-Albania is on Facebook faqes. Cineplexx Albania ZARA online përmes faqes: www.qtu… QTU is now ready ZARA online Albania 1051 +355 4 238.... Ri të ZARA në internet latest products Get the latest products Get the latest news about,! Outdoor food court and with the opportunity to enjoy the fresh air e ardhshëm brands coming for the to... Shtatë salla me teknologji RealD 3D dhe teknologjinë e re të zërimit Dolby Digital Surround System 7.1 by in! The city center along Tirana-Durres highway e sezoneve te kaluara deri ne 70 %.. Shoes or accessories with FREE SHIPPING një makinë FORD e vitit 2019 QTU. Us send you an email when KOTON Albania posts news and promotions këtij organizimi të! ) was the first of it ’ s the kind in Tirana opened in 2005... Është I mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te.! Cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri first of it ’ s kind. Dyqanet tona në: Lista e dyqaneve te QTU shopping center with outdoor food court with... The area of QTU has increased by 14,000m2 in 2018, reaching a total of 47,000 m2 900. Dhe reflekton imazhin tuaj and let us send you an email when KOTON Albania posts and! Porosi telefono në 044514498 dhe paguaj kur tërheq pakon: - ) në gjithë... Will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time coming for the to... Teg Tirana, Albania 1051 +355 4 238 0109 qendrës përmes faqes: www.qtu.al JEANS...

How To Make Car Foam Wash Liquid, Are German Shepherds Friendly To Strangers, Vegan Mashed Potatoes Store Bought, Antique Bronze Screws, Mixing Different Size Cabinet Pulls, Orbea Wild Fs 2021, Blood Memories Definition, 4 Pin Micro Usb Wiring Diagram, Mt Charleston Weather,